!

Fyll i det här fältet.

Hämtar...

MENY

SÖK

Föreningsstyrelsen

Styrelsen 2018 - 2019


Filmstadens Samfällighetsförening
Organisationsnummer: 717907-0250

Ansvar

Namn

E-mail

Mobil

Ordförande

Blomqvist   Ingemar

ingemar.blomqvist@me.com

+46   70-590 1522

Kassör

Johanson   Bo C.

bcj@ea4.se

+46 70-593 0745

Sekreterare

Blockmar   Gunnar

gunnar.blockmar@ownit.nu

+46 72-155 3093

Ledamot

Twengström William

william.vagberg@gmail.com

+46 73-439 9981 

Ledamot

Pettersson   Bertil

bertil.r.pettersson@gmail.com

+46 70-511 7328

Ledamot

Jonsson   Hans

hans.jonsson@matsam.se

+46 70-882 6472

Ledamot

Siegmeyer Roland

roland.siegmeyer@brf-rialto.se

+46 70-818 8184 

Ledamot

Hörnqvist   Kenneth

hornfors@bredband.net

+46 70-527 4010

Ledamot

Samuelsson-Waak Silvia

silvia@samuelsson.cc

+46 76-106 9988

Suppleant

Johansson Annica

annica@filmstadenskultur.se

 

Suppleant

Svedlund
Anna-Britta

anna-britta@svedkon.se

+46 73-356 8174

Revisor

Hellzén Mats 

mats.hellzen@icloud.com

 

 

     

 

Följande ledamöter är ansvariga för vissa sakfrågor inom samfälligheten:

Ansvarsområde Namn E-mail Mobilnummer
Ordförande Blomqvist Ingemar ingemar.blomqvist@me.com +46 70-590 1522
Kassör Johanson   Bo C. bcj@ea4.se +46 70-593 0745
Sekreterare Blockmar Gunnar gunnar.blockmar@ownit.nu +46 72-155 3093
Mark Pettersson Bertil bertil.r.pettersson@gmail.com +46 70-511 7328
Gatuparkering Jonsson Hans hans.jonsson@matsam.se +46 70-882 6472
Garage, gemensamhetslokalen Hörnqvist Kenneth hornfors@bredband.net +46 70-527 4010

 

 

 

 







Använd gärna formuläret nedan för att komma i kontakt med styrelsen:

Genom att skicka samtycker du enligt dataskyddsförordningen att dina personuppgifter behandlas på hemsidan. Så här behandlas dina personuppgifter.